مسابقات لیگ شطرنج کرمان

دانلود فیلم و سریال دانلود فیلم و سریال

این هفته دومین مسابقه از مسابقات تیمی لیگ شطرنج کرمان برگزار شد...با اینکه مسابقه را بعد از یک رویارویی سخت و زیبا و تماشایی واگذار کردی ولی احسنت مربی و داور و کلیه دست اندرکاران شطرنج کرمان را برانگیختی ...خدا رو شکر بازی خوب و پر از فکر و ایده داشتی و هدفمند بازی کردی...حریفت در این مسابقه یک دختر نوجوان -ملیکا خانوم - از تیم فرزانگان بود 

این مسابقات یک هفته در میان در شهر کرمان برگزار میشه و ما انشالله تا عید نوروز به کرمان می ریم و تو مسابقه خواهی داد...تا حالا دو مسابقه داشتی که هر دو تا را باختی البته ما به این باختهات هم افتخار می کنیم چون هم حریفات از قهرمانان استان بودن و هم اینکه قرمانانه باهاشون جنگیدی .

هنوز از باختت ناراحت میشی به قول یکی از اساتید بزرگ تعصب داشتن برای برد خیلی خوبه ولی نه اینکه باعث بشه تو از باختت دلزده بشی و مسابقه ندی... باید به این نتیجه برسی که بازی خوب انجام دادن برات مهم باشه نه برد و باخت عزیزکم...می دونم این بازیها برات خیلی سخته و سنگین ولی محسنات زیادی برات داشته ...تجربه کسب کردن که مهمترینشه و اینقدر حرکات حریفات رو تو این بازیها خوب تجزیه تحلیل می کنی و ازشون درس می گیری که فکر کنم همین می تونه تنها دلیل ماندن ما برای ادامه دادن باشه...

کاش بتونم روحیه استقامت را به بهترین نحو در تو پرورش بدهم

خیلی خیلی دوستت دارم قهرمان کوچیک من

قلبقلبقلبقلبقلب

مشخصات

• منبع: http://saina2009.persianblog.ir/post/304
  • کلمات کلیدی: مسابقه ,کرمان ,خیلی ,برات ,بازی ,اینکه ,شطرنج کرمان ,کرمان برگزار
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها